• 110 luk Kırma Eleme Tesisi

Kısaca 110 luk Konkasör

Saatte 250 ile 350 ton arası malzeme çıkarma özelliğine sahip olan 110 luk konkasör tesisi, firmamız tarafından özenle imalatı yapılıp siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Oldukça verimli çalışan bu makinalar, en uygun fiyatlar ile de satışlarımızda yer almaktadır.

110 luk Konkasör Videosu

110 luk Konkasör Resimleri

110 luk Konkasör Hakkında Bilgiler

Farklı boyutlarda taş ve kayaların kırılarak küçük boyutlar haline getirmesi işlemi konkasör tesisleri vasıtasıyla gerçekleşir. Bu tesislerde elde edilen malzemeler yol yapımlarında özellikle inşaat sektöründe kullanılmaktadır. Konkasör tesisleri kırma makineleri olarak da tanınmaktadır. Maliyetleri çok düşürmesi nedeniyle konkasör tesisleri çok tercih edilen bir yatırım haline gelmiştir. Çeşitli kapasitelerde üretilebilmektedir ve 110 luk konkasör tesisi de bunlardan birisidir. Tesisler konveyör bantlar, besleyici ünitesi, bunker ve çeneli kırıcılardan oluşur. Firmaların ihtiyaçlarına göre konkasör tesislerine ilaveler de yapılabilmektedir. En son da titreşimli elek sayesinde kırılan parçalar ebatlarına göre ayrılır. Bazı tesislerde yıkama ünitesi de bulunmaktadır.

Firmamız konkasör tesisi siparişi verirken işletmelerin ihtiyaçlarını iyi belirlemelerinin önemine dikkat çekmektedir. İyi verim alabilmek için tesis kapasitesinin doğru seçilmesi gerekir. Bu nedenle işletmeler günlük üretim kapasitelerini doğru belirlemelidir. Konkasör tesislerinden maksimum verim elde edilmesinde ihtiyaç ile orantılı kapasitede olması önemlidir. Firmamız tarafından üretilen konkasör tesisleri mobil veya sabit olabilmektedir. 60’lık, 90’lık konkasör tesislerinin ardından 110 luk tesis gelir. 110 luk tesis kapasitesi diğerlerinden daha yüksektir. Ortalama saatte 300 tona kadar malzeme işleyebilen 110 luk konkasör tesisi özellikle orta bütçeli işletmeler tarafından tercih edilmektedir.

Üretimini yaptığımız tüm konkasör tesisleri zorlu şartlara dayanacak şekilde üretilir. Hem çalışma sahası koşulları hem de hava koşulları imalat esnasında göz önünde bulundurulur. Ürünlerimiz uzun yıllar performans kaybı yaşanmadan kullanılabilmektedir. Üretimini yaptığımız tesisler garanti kapsamı altındadır ve firmamız tarafından her türlü satış sonrası hizmet verilmektedir. İşletmelerin satın aldıkları tesislerin kaliteli ve yüksek verimli olması sağlıklı ürün almak açısından çok önemlidir. Taş kırımının iyi olması tüm üretim sürecinin en önemli aşamasıdır. Firmamızın ürettiği konkasör tesislerinin her türlü zorlu koşullar karşısında bile performansı düşmez ve en kaliteli ürünün alınmasını sağlar. Bütün ürünlerimiz CE standartları kapsamında üretilmiştir ve her türlü testten geçmiştir. Satış sonrası hizmetlerimiz aksamadan devam eder ve günün her saatinde firmamız ile iletişim kurmak mümkündür. Teknik servisimiz 24 saat hizmet vermektedir. 110 luk konkasör tesisleri ihtiyacı için de firmamız ile iletişime geçip her türlü detayı öğrenmek mümkündür.