• Satılık 140 lık Konkasör Tesisi
 • Kısaca 140 lık Konkasör

  140 lık konkasör tesisi, ürün çeşitlerimiz arasında kapasitesel özellikleri en yüksek olan ve saatte ortalama 450 ile 600 tona kadar malzeme çıkarma özelliğine sahiptir. En uygun 140 lık konkasör fiyatlar için irtibata geçebilirsiniz.

  140 lık Konkasör Videosu

  140 lık Konkasör Resimleri

  140 lık Konkasör Hakkında Bilgiler

  Büyük işletmeler ve büyük taş ocakları 140 lık konkasör tesisi tercih eder. 140’lık tesisler yüksek kapasitelidir ve yüksek verim sağlar. Sertlik ve silis oranı yüksek malzemeler bile 140 lık tesisler sayesinde kolaylıkla kırılabilmektedir. Granit, bazait ve dere taşlarının kırılmasında çok başarılı sonuçlar alınmaktadır. İstenilen boyut çok küçükse tesise sekonder kırıcı ilave etmek de mümkündür. Ürünün boyutlanması için titreşimli elek kullanılır. Çok detaylı çalışan büyük firmaların tesise üçüncü bir kırıcı da ilave ettikleri görülür.

  Firmamız 140’lık konkasör tesisi siparişi aldığında öncelikle sipariş veren firma ile detaylar hakkında bir görüşme yapar. Faaliyetin sürdürüleceği ortamın yüzey yapısı ve firmanın üretim hedefi çok önemlidir. Kırılacak malzemenin cinsi ise planlama aşamasında önem taşır. Şantiyenin kurulacağı alanda elektrik sağlayıcı sistem belirlenir. Tüm bu çalışmalar yapıldıktan sonra proje aşamasına geçilir. Proje aşamasında kaç tane kırıcı makine kullanılacağı saptanır ve tüm bunlara uygun projelendirme yapılır. Proje aşaması da tamamlanınca 140 lık konkasör tesisi üretimine geçilir. Firmamız üretimi tamamladıktan sonra nakliye ve montaj işlemlerini de teknik ekibi ile yapmaktadır. 140’lık tesisler genellikle sabit tercih edilir. Mobil tesislerde 140 lık kapasite pek kullanılmaz. Büyük ve sürekliliği olan şantiyelere uygun tesislerdir.

  Piyasada bulunan konkasör tesisleri arasında çok büyük farklar yok gibi gözükür. İşleme kapasitesi, son çıktı kapasitesi ve elektrik tüketimi arasında farklar vardır. Bu farklar ise firmanın beklediği üretimi yapabilmesi açısından büyük önem taşır. Özellikle elektrik tüketimi az olan tesisler firmalara maliyet açısından avantaj sağlar. Bu nedenle sipariş verilmeden önce iyi araştırma yapılmalı ve tesisler konusunda yeterli bilgi edinilmelidir. Konkasör terimine en çok inşaat sektöründe rastlanmaktadır. İnşaat sektörü son yıllarda büyük bir atılım içindedir ve ihtiyacı olan malzemeyi konkasör tesisleri aracılığıyla sağlamaktadır. Firmamız Avrupa standartlarına uygun konkasör üretimi yapmakta ve imal ettiği makineleri her tür dayanıklılık testinden geçirmektedir. Teknik servisimiz devamlı bakım ve onarım hizmeti vermektedir. İmalat aşamasında müşterilerin talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda eklemeler de yapılmaktadır. Toz bastırıcı sistem de arzuya göre tesise ilave edilebilmektedir.