60 lık Konkasör Tesisleri

Kısaca 60 lık Konkasör

Saatte ortalama 60 ile 80 ton arasında malzeme çıkarma özelliği bulunan 60 lık konkasör tesisi, düşük bütçeli firmaların isteklerini karşılayacak özellik ve kapasite bir kırma eleme tesisidir. Avrupa standarlarında üretilen 60 lık konkasör fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

60 lık Konkasör Videosu

60 lık Konkasör Resimleri

60 lık Konkasör Hakkında Bilgiler

Taş kırma tesisleri olarak da bilinen ve özellikle inşaat sektörünün ihtiyaç duyduğu malzemelerin üretilmesinde kullanılan tesislere konkasör tesisi denir ve 60 lık konkasör tesisi de bu amaç için kullanılır. Konkasör tesisleri yapılacak işin özelliklerine göre farklı üretilir. Sabit ve mobil konkasör olmak üzere iki türü vardır ve işin süresi bu konkasörlerin hangisinin tercih edileceğinde belirleyicidir. Uzun vadeli faaliyetlerde sabit konkasör tesisi tercih edilir. Kısa vadeli işlerde ise mobil tesis daha uygundur. Ayrıca seyyar işletmeler de mobil konkasör tesislerini tercih etmektedir. Sabit kurulan tesisler uzun vadede daha kaliteli verim alınmasını sağlar.

İşletmeler konkasör tesisi almadan önce firmamız ile diyaloğa girdikleri takdirde doğru yönlendirilirler. Küçük çaplı işletmeler için mobil konkasör tesisleri uygundur ve daha düşük maliyetli olduğu için 60 lık konkasör tesisi önerilir. Ürettiğimiz 60’lık konkasör tesisi ile saatte  60-80 ton arası malzeme işlenebilmektedir. İşletme arzu ederse tesisin kapasitesi de arttırabilmektedir. Bu nedenle işletmelere uyarımız konkasör almadan önce üretim kapasitelerini iyi hesaplamalarıdır. Gerçekleşmesi planlanan üretimin altında malzeme işleme kapasitesi olan konkasör tesisleri tercih edilmemelidir. Firmamız bu açıdan müşterilerine gerekli yardımı yapmakta ve en uygun öneriyi sunmaktadır.

60 lık konkasör tesisleri piyasada en çok rağbet gören tesislerdir. Bunun başlıca nedeni maliyetinin düşük olması ve küçük çaplı işletmeler için uygun olmasıdır. Gerektiği durumlarda standart özelliklere eklemeler yapılabilmekte ve işletmenin ihtiyaçları doğrultusunda kapasite arttırılabilmektedir. Firmamızın tüm satışları garanti kapsamındadır. Yaşanabilecek aksaklıklarda teknik ekibimiz derhal müdahale etmektedir. Konkasör tesisleri ülkemizde 2000’li yıllardan sonra üretilmeye başlanmıştır ve özellikle inşaat sektörü için büyük kolaylıklar sağlamıştır. İşin miktarına göre farklı kapasitelerde üretilmektedir. Konkasör tesisleri maliyetleri çok düşürdüğü için işletmelere büyük avantaj sağlamıştır. Özellikle küçük işletmeler mobil konkasör tesislerine büyük ilgi göstermektedir. Firmamız her şeyden önce müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Bu nedenle müşterilerimiz gece ya da gündüz bizimle iletişim haline geçebilir. Makinelerimiz standartlara uygun ve son teknoloji kullanılarak üretilmektedir. Tüm makinelerimiz firmamızın garanti kapsamındadır. Firmamız satışa kadar destek verdiği gibi satış sonrası desteği de çok önemsemektedir.