• 90 lık Kırma Eleme Tesisleri

Kısaca 90 lık Konkasör

Ortalama saatte 100 ile 200 ton'a kadar kırma özelliği olan 90 lık konkasör tesisi farklı taşlar da bu kapasitesi değişmektedir. Kalker taşında 150-180 t/s, bazalt taşında ise 100-120 s/t kapasitesi ile çalışmaktadır. Uygun fiyatlar ile satışlarımız da bulunan 90 lık konkasör tesisleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

90 lık Konkasör Tesisi Videosu

90 lık Konkasör Tesisi Resimleri

90 lık Konkasör Hakkında Bilgiler

Yapı sektöründe son yıllarda görülen hareket konkasör tesisi ihtiyacını çok arttırmıştır. İnşaat ve yol yapımı için gerekli olan malzemelerin üretimi konkasör tesisleri tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu tesisler sayesinde işletmeler için maliyetler azalmış buna karşılık kar marjı yükselmiştir. Bunu fark eden işletmelerin konkasör tesislerine yönelmeleri kaçınılmaz olmuştur. Konkasör tesisleri arasında en çok tercih edilenler arasında 90 lık konkasör tesisi bulunmaktadır. 90’lık tesisler saatte 125-180 ton arasında üretim yapabilmektedir. Gerektiği durumlarda tesise eklemeler yapılabilmekte ve bu sayede üretim kapasiteleri arttırılabilmektedir. Genellikle düşük bütçeli işletmelerin tercihi 90’lık konkasör tesisi olmaktadır.

Piyasada çeşitli kapasitelerde üretim yapabilen konkasör tesisi bulmak mümkündür. Firmamız 600 tona kadar üretim yapabilen konkasör tesisi üretimi yapmaktadır. İşletmeler tesis siparişi vermeden önce üretim kapasitelerini iyi hesaplamalı ve ona uygun tesisi siparişi vermelidir. Düşük kapasiteli tesislerin birtakım eklemelerle kapasitesi yükseltilebilir fakat bu zaman ve para kaybı demektir. Bu nedenle firmamız başlangıç noktasında doğru hesaplama yapılmasını firmalara önermektedir. Bize baş vurulduğu takdirde gereken yardım yapılacak ve uygun kapasitede tesis önerilecektir.

Üretim kapasitesi 180 tonu geçmeyecek işletmeler 90 lık konkasör tesisi tercih etmelidir. Bu işletmelerin daha yüksek kapasiteli tesislere ihtiyacı yoktur. Firmamız üretim aşamasında kaliteye ve dayanıklılığa çok önem verir ve 24 saat destek hattına ulaşmak mümkündür. Ürünlerimiz garanti kapsamında olduğu için her sorunda teknik ekibimiz gereken müdahaleyi yapmaktadır. Büyük kaya parçalarını kırarak küçük taş, çakıl ve mıcır haline getiren makine parkurlarına konkasör tesisi denilmektedir. Konkasör tesislerinin içinde ayrıca eleme ve yıkama aksamları da bulunmaktadır.

Bu tesisler özellikle kentsel dönüşüm esnasında ortaya çıkan kalıntıların işlenmesi ve tekrar kullanılır hale getirilmesinde etkin olarak kullanılmıştır. Mobil konkasör tesislerinden kentsel dönüşüm aşamasında oldukça faydalanılmıştır. Sistem genel olarak besleyici, çeneli kırıcı, taşıyıcı bantlar ve elekten oluşur. Titreşimli elek sayesinde kırılan malzemeler boyutlarına göre ayrılır. Konkasör tesisi tercihi yapılırken kırımın yapılacağı yer ve kırılacak malzemenin cinsi de önem taşımaktadır. Firmamız isteğe bağlı olarak, kurulacak olan tesise aşırı toz oluşumunu engellemek için toz indirgeme sistemi de kurmaktadır.