• Mobil Konkasör Tesisi

Kısaca MCP-100 Mobil Konkasör

Bir çok işletmenin kırma işlemi ihtiyacını karşılayacak şekilde dizayn edilmiş olan MCP-100 mobil taş kırma eleme tesisi ile uygun fiyat oranlarında kaliteye sahip olabilirsiniz. Kolay kurulum ve kullanım imkanı ile de bir çok avantajı olan bu tesisimiz için, hemen fiyat teklifi alabilirsiniz.

MCP-100 Mobil Konkasör Videosu

MCP-100 Mobil Konkasör Özellikleri

Model Kapasite Maksimum Besleme Toplam Motor Gücü Rotor Ebadı Jeneratör Gücü
MCP-100 150 – 200 Ton/Saat 550 x 700 MM 310 KW 1200 x 1000 MM 550 KW

MCP-100 Mobil Konkasör Resimleri

MCP-100 Mobil Konkasör Hakkında Bilgiler

Tüm işletmelerin ihtiyacını karşılayacak şekilde dizayn edilen MCP-100 mobil konkasör tesisi, saatte ortalama 220 tona kadar taş kırma özelliğine sahip bir tesistir. Maliyet oranlarının oldukça düşük olduğu ve yüksek kalitede üretilen MCP-100 mobil kırma eleme tesisi, bütçesini zorlamadan konkasör almak isteyen firmalar için ideal bir seçim olabilecektir.

Yeni nesil kırıcılardan ve elek sistemlerinden oluşan bu kırma eleme tesisimiz ile sizlere üst düzey hizmet vermeye devam etmekteyiz. Tüm MCP serilerimiz de olduğu gibi bu ürünümüzde sizlerin istekleri doğrultusunda kapasite artırılması yapılarak, daha fazla verim almanız için tesislerimizi en iyi şekilde donatıyoruz.

Mobil taş kırma eleme tesislerinde kullanılan kırıcılar ihtiyaçlara göre belirlenmektedir. Bu kırıcılar ise, dik milli kırıcı,primer darbeli kırıcı, tersiyer kırıcı, sekonder ve çeneli kırıcı tipleri gibi kırıcı çeşitleridir. Bunların tesislere entegre edilmesi, tesisin kullanılacağı şantiye alanına ve çıkartılacak olan malzemenin çeşidine göre belirlenmektedir.

Size Kaliteyi Uygun Fiyata Sunuyoruz

Firmamız tarafından üretilen her türlü seyyar konkasör tesisi, mümkün mertebe sizlerin istedikleri kapasite de olup, piyasanın altında fiyatlar da sunulmaktadır. Bu fiyatlandırmayı olabildiğince minimize ederek, kaliteyi ise maksimum seviyesine çıkartıyoruz. Dilerseniz ürünlerimiz hakkında bilgi almak için bizleri 7/24 arayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.