Ankara Mobil Konkasör Tesisi

Kısaca MCP-120 Seyyar Konkasör

Saatte 200 ile 250 ton kırabilecek bir mobil kırma eleme tesisi arayışında iseniz, sizlere MCP-120 modelimizi takdim etmek isteriz. Yüksek performansa sahip olan bu tesis, en iyi şekilde kırma işlemini yaparak yüksek oranda malzeme elde etmenizi sağlayacaktır.

MCP-120 Seyyar Konkasör Videosu

MCP-120 Seyyar Konkasör Özellikleri

Model Kapasite Maksimum Besleme Toplam Motor Gücü Rotor Ebadı Jeneratör Gücü
MCP-120 180 – 220 Ton/Saat 700 x 800 MM 375 KW 1200 x 1200 MM 700 - 750 KW

MCP-120 Seyyar Konkasör Resimleri

MCP-120 Seyyar Konkasör Hakkında Bilgiler

Mobil taş kırma tesisi serilerimizden olan MCP-120 modelimiz yüksek kapasiteye sahip olmakla birlikte kolay kullanımı sayesinde de birçok işletme tarafından tercih edilen bir tesistir. Saatte yaklaşık olarak 200-250 ton kapasite özelliğine sahip bu tesis fiyat olarak da firmaların bütçesini sarsmayacak şekilde satışlarımız da sunulmaktadır.

Bu sektöre yıllarını vermiş bir firma olarak özellikle en iyi sisteme sahip makinaları üretip, sizlere sunmak bizim için adete alışkanlık haline gelmiş durumdadır. Bu vesile ile iş birliği yaptığımız bir çok firma ile uzun yıllar çalışıp kalitemizi ön planda tutmayı başarmış bir işletme olarak siz değerli müşterilerimize bundan sonra da en iyi şekilde hizmet vereceğimizi düşünüyoruz.

Uygun Fiyatlar da Satılık Mobil Kırma Eleme Tesisleri

Fiyatlarımızın en dip olması bir çok firmanın aklında kalite soru ve sorununu akla getiriyor. Özellikle bu konuda belirtmek isteriz ki firmamızın bu denli fiyat aralıkların piyasaya göre düşük olmasının öncelikli sebebi, yılları konkasör sektöründe bulunan biz önceliğimiz hep müşteri memnuniyeti olmuştur. Bu vizyona göre de ürettiğimiz hem kırıcıları hem de mobil konkasör tesislerini yüksek kaliteye sahip olabilecek şekilde yaparken, fiyatları da minimize etmek için var gücümüzle çalıştık. Zaten tesislerimizde kullanılan parçalara baktığınız da sizler de çok iyi anlayacaksınız ki bunların hemen hemen hepsi piyasada ismi ve kalitesi bilinen firmaların parçalarından oluşmaktadır. Bu ve bunun gibi sebepler ile bizler her zaman bu çizgi de devam edip sizlere uygun fiyatlar da kaliteli hizmetler vermeye devam edeceğiz. Dilerseniz firmamız ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizleri istediğiniz vakit arayıp, soru ve sorunlarınızı dile getirebilirsiniz.