Mobil Taş Kırma Makinası

Kısaca MCP-150 Mobil Konkasör

Üretimini gerçekleştirdiğimiz seyyar konkasör tesisleri içerisinde kapasite olarak en üst seviyede yer alan MCP-150 modeli, ortalaa 250-350 ton arasında kapasiteye sahip bir makinadır. Bu denli yüksek kapasiteli bir tesise en uygun fiyatlar ile sahip olmak istiyorsanız, firmamız sizlere gerekli her türlü desteği ve kolaylığı sağlayacaktır.

MCP-150 Mobil Konkasör Videosu

MCP-150 Mobil Konkasör Özellikleri

Model Kapasite Maksimum Besleme Toplam Motor Gücü Rotor Ebadı Jeneratör Gücü
MCP-150 250-350 Ton/Saat 800×950 MM 415 KW 1200×1500 MM 800 - 850 Kw

MCP-150 Mobil Konkasör Resimleri

MCP-150 Mobil Konkasör Hakkında Bilgiler

Üretimini gerçekleştirdiğimiz mobil konkasör tesislerinden en yüksek kapasiteye sahip olan MCP-150 serisi saatte ortalama 350 tona kadar üretim yaparak, birçok üst kalite arayan firmanın ihtiyaçlarını karşılayacak düzeyde imal edilmektedir. Hidrolik sistemleri sayesinde bu tesisleri rahatlıkla söküp hızlı bir şekilde yeniden takabilirsiniz. Avantajlarını saymak ile biteremeyeceğimiz bu tesisimizin göze çarpan başlıca avantajları ise taşınabilir olması sebebi ile istenilen şantiyeye kolaylık uygun nakliye fiyatları ile sevki gerçekleştirile bilinir ve kolayca kurulum yapıldıktan sonra kısa süre de imalata alınmaktadır.

Yüksek Kapasiteli Mobil Konkasör Arayanlara Özel İmalatlar

Firmamız tarafından üretilen mobil kırma eleme tesisleri istenildiği takdirde kapasite artırımı yapılarak, sizlerin daha verimli çalışmanızı ve daha yüksek oran da malzeme elde etmenizi sağlamaktayız. Ayrıca üretimimizde olan her kırıcı da olduğu gibi mobil konkasör fiyatları da oldukça düşük olmakla birlikte kalitesini maksimize ederek, sizlere kaliteyi uygun fiyatla sunmayı hedef haline getirdik. Avrupa standartların da üretim yapan Güven taş makina yeni nesil takviye kırıcılar ile en güçlü seyyar konkasör tesislerin üretimlerini seri bir şekilde üretmektedir.