Mobil Konkasörler

Kısaca MCP-70 Mobil Konkasör

Mobil konkasör tesisleri modellerimizden olan MCP-70 serisi ortalama 60 ile 90 t/s taş kırabilme özelliğine sahiptir. Yüksek performanslar da üretim isteyip düşük maliyetler ile seyyar konkasör alma planınız var ise, bu model bir çok işletme için oldukça ideal özelliklere sahiptir.

MCP-70 Mobil Konkasör Tesisi Videosu

MCP-70 Mobil Konkasör Tesisi Özellikleri

Model Kapasite Maksimum Besleme Toplam Motor Gücü Rotor Ebadı Jeneratör Gücü
MCP-70 60-90 Ton/Saat 350×450 MM  220 KW 950×750 MM 350 KW

MCP-70 Mobil Konkasör Resimleri

MCP-70 Mobil Konkasör Hakkında Bilgiler

Farklı kapasiteler de mobil konkasör imalatı yaparak sizlere her konuda yardımcı olmaya çalışan Güven taş makina, MCP-70 mobil kırma eleme tesisi ile de düşük bütçeli işletmelere kolaylıklar sağlamaktadır. Bu tesisimiz saatte ortalama 60 ile 90 ton malzeme çıkartarak, en iyi şekilde tasarlanmıştır. Sizlerin isteklerine göre ve malzemelerin boyutlarına göre de bu kapasitelere yükseltilebilmektedir.

Kolay bakım ve kullanım kolaylığı bulunan MCP-70 mobil kırıcı ile tüm maliyet giderlerini en aza indirebilirsiniz. Çünkü, bu tip tesisler de yedek parça ve bakım maliyetleri çokça düşüktür. Kısa bir sürede işletmeye alınan MCP-70 tesisi Avrupa standartlarında üretilmiş olup, yeni sistem kırıcılardan oluşmaktadır.

MCP-70 Mobil Konkasör Firmamız Güvencesindedir

Firmamızın ürettiği her tesis de olduğu gibi bu model mobil kırma makinamız da Güven taş makina güvencesi altında olup, her hangi bir sıkıntı veya sorun karşısında sizlere 7/24 teknik destek sunmaktayız. Firmamız olarak satış öncesi itinalı olarak verdiğimiz müşteri desteğini satış sonrası da devam ettirerek sizlere hiçbir şekilde zorluk çıkarmıyoruz. En iyi şekilde tesislerden verim alabilmeniz adına, biz üstümüze düşen görevleri fazlası ile yerine getirmekteyiz. Sizlere uygun fiyatlar da sunacağımız bu mobil konkasör tesisi için dilediğiniz zaman bizleri arayarak bilgi alabilir ve fabrikamızı ziyaret ederek ürünlerimizi yakından inceleyebilirsiniz.