Mobil Konkasör İmalatçıları

Kısaca MCP-90 Seyyar Konkasör

Mobil taş kırma makinası arıyorsanız, saatte ortalama 60 ile 120 ton arasında taş kırabilen ve istediğiniz malzemeyi sizlere en iyi şekilde verebilen bir tesis olan MCP-90 mobil konkasör tesisi hem uygun fiyatlar da hem de yüksek kapasite de sizlere sunulmaktadır.

MCP-90 Seyyar Konkasör Videosu

MCP-90 Seyyar Konkasör Özellikleri

Model Kapasite Maksimum Besleme Toplam Motor Gücü Rotor Ebadı Jeneratör Gücü
MCP-90 120 – 150 Ton/Saat 400 x 550 MM 265 KW 1100 x 850 MM 400 KW

MCP-90 Seyyar Konkasör Resimleri

MCP-90 Seyyar Konkasör Hakkında Bilgiler

Mobil konkasör tesisleri serimizden olan MCP-90, orta seviyeli bir makine olup saatte ortalama 60 ile 120 tona kadar kırma özelliğine sahiptir. Bir çok işletme için ideal özellikler de olan bu tesis, fiyat olarak da minimize edilerek siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. İstediğiniz verimi alacağınıza inandığımız MCP-90 yeni nesil teknolojik sistemler ile birleştirildiğinden ötürü sizlere bir çok konuda avantaj sağlamaktadır. Özellikle tek bir tır ile taşınabilir olabilmesi, nakliye masraflarınızı minimize etmeniz için büyük bir fırsattır. Ayrıca bu tesisler çok kısa süre de hizmete alındığından zaman tasarrufundan da faydalanmış olacaksınız.

Mobil konkasör tesislerin, sabit olarak üretilen kırma eleme tesislerine göre bir çok avantajı bulunmaktadır. Bunların başında ise kolay kurulum ve bakım olanağı, nakliye kolaylığı ve kullanım kolaylığıdır. Kullanımın basit olması ve tek bir kişi ile rahatlıkla kontrol edilmesinden dolayı, eleman maliyetinden de tasarruf etmiş olursunuz. Yüksek kapasiteye sahip olan bu tesisler ile istediğiniz ürünü hızlı bir şekilde elde edebilirsiniz. Ayrıca firmamız, sizlerin istekleri doğrultusunda ilave olarak kapasite yükselterek daha kısa süre de daha fazla iş yapmanızı da yardımcı olabilir.

Mobil Konkasör de Tercihiniz Güven Taş Makina Olmalı

Yıllarını konkasör sektörüne harcayan ve konkasör firmaları arasında oldukça önemli bir yere sahip olan Güven taş makina için öncelik her zaman müşteri istekleri olmuştur. Bu istekleri karşılamak adına hiçbir sorun çıkarmadan en kısa sürede isteklerini yerine getirmek adına büyük çabalar sarf ediyoruz. Ayrıca her işletmenin maliyet oranını düşürmek adına yaptığımız arge çalışmaları ile de sizlere en hesaplı ve ekonomik yapıya sahip, maksimum kapasiteli mobil kırma eleme tesislerini sunmaktayız. Dilerseniz hem MCP-90 mobil konkasör ürünümüz hem de firmamız hakkında bilgi almak için bizleri dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi alabilirsiniz. Ayrıca online destek kısmından sorularınızı bize hemen sorabilirsiniz.