Güven Taş Makina Ltd.Şti.

2005 yılından bu yana konkasör ve beton santrali sektöründe hizmetlerini sürdüren Güven taş makina, her geçen gün iş hacmini artırarak yurt içi ve yurt dışı pazarında büyük hedefler elde etmektedir. Kurulduğu günden bu yana yapılan çalışmaların neticesi ve müşterilerimizin de bizlere verdikleri destekler ile daha da büyüm noktasında ilerliyoruz.

Konusunda uzman kadromuz ile yaptığımız çalışmalar neticesinde üretim ağımızda bulunan tüm kırıcı ve santral çeşitlerinde maksimum kaliteyi ve en iyi verimi alma yolunda, sizler için büyük adımlar atmış bulunmaktayız.

Bu uğurda hedeflerini artıran firmamız, Avrupa standartlarında üretmiş olduğu farklı kapasiteler de ki makinalar ile, kalitesini gerek madencilik gerekse bu sektörün içinde olan çözüm ortaklarımızın gözünde ön plana çıkarmıştır.

  • Misyonumuz
    Üretimini gerçekleştirdğimiz, santral ve kırıcılar konusunda dünya ülkeleri arasında en iyiye sahip olarak, bu alanda ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek ve en düşük maliyet oranları ile sizlere kaliteli olarak ürün teslimatı yapmak.
  • Vizyonumuz
    Geçen 13 yıllık süre içerisinde, siz değerli müşterilerimizin yatırımlarını boşa çıkarmamak ve gerek madencilik gerekse inşaat sektöründe ki firmaların tek noktası olmak için var gücümüzle çalışıyoruz.
Neden Güven Taş Makina

Konkasör ve beton santrali seçimi konusunda firmamızı seçmeniz için aslında bir çok sebebimiz var. Öncelikle kalite politikamızı ele alacak olur isek, Güven taş makina üretimini gerçekleştirdiği her türlü kırıcı ve santral çeşitlerinde öncelikle kaliteyi baz almaktadır. Bununu en iyi şekilde uyguladığımız için, konkasör ve beton santrali tedariği yaptığımız tüm firmaların, olumlu yönde geri dönüşlerini aldık.

Ayrıca firmamız olarak, ne kadar kalite çıtasını yüksek tutarsak tutalım mümkün mertebe fiyatlarımızı ve maliyet oranlarını minimize etmek için büyük çabalar sarf ettik ve etmeye de devam ediyoruz. Çünkü, bizlerin en büyük gayesi yapı,inşaat ve madencilik sektörün hem yeni firmalar kazandırmak hem de yeni kurulacak olanlara maliyet yönünden en iyi şekilde desteği sağlamaktır. Bununla birlikte hem ekonomiye hem de bu sektöre büyük katkılarımızın olacağını düşünüyoruz.

İşimizi seviyoruz. Evet bizler hem yönetim kadromuz hem de imalatta çalışanlarımız olsun işini severek yapmaktadır. Çalışanını memnun edemeyen firmalar, müşterisini de memnun edemez mantığı ile hareket ederek her zaman çalışanlarımız ile belli disiplin ve yakınlık çerçevesinde olduk. Onlarla daha çok işçi patron mantığından ziyade bir aile ortamı sağlamaya çalıştık. Bunu da çok iyi başardığımızı düşünüyoruz ki yıllardır yanımız da çalışan elemanlarımız oldukça fazla ve bir gün olsun, birisinden her hangi bir konuda şikayet ve benzeri durum karşısında kalmadık. Bunun sonucunda ise onlarda ellerinden gelen gayreti fazlası ile göstererek, her imalatta öz verili ve başarılı bir şekilde üretimlerini yapmışlardır ve yapmaya da devam etmektedir.