Konkasör Fiyatları

Konkasör tesisi arayışında olan bir çok firma için öncelikli soru konkasör fiyatları olmaktadır. Fakat, konkasör maliyeti ve fiyatları hakkında net bir bilgiyi internet ortamında bulmak oldukça zor olmaktadır. Bunun başlıca sebebi ise, bildiğiniz üzere konkasör tesisleri sabit ve mobil olmak üzere iki kısma ayrılır, ayrıca kapasitelerine göre de farklılık göstermektedir. Bu yüzden konkasör fiyatı hakkında net bir bilgiye sahip olmak için öncelikle şantiyenize en uygun olabilecek konkasör tesislerini belirlemek ve bu tesis için fiyat teklifi almaktadır. Bu sizi en doğru konkasör fiyatına götürecektir.

Konkasör Tesisi Fiyatlarını Belirleyen Unsurlar

Bu tesislerin maliyet oranlarını belirleyen bir çok unsur bulunmaktadır. Bunların başlıca olanı ise tesisin kapasitesidir. Konkasör tesisi kapasitesi arttıkça fiyatlandırması da buna göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca tesisler de kullanılacak olan, diğer kırıcılar ( tersiyer kırıcı, çeneli kırıcı, kübikser  v.s ) de  bu tesislerin maliyetini direk olarak etkilemektedir.

Fiyattan Önce Kalite Önemli

Biliyoruz ki birçok firma konkasör tesisi ararken fiyatların uygunluğuna dikkat etmektedir. Bu önemli bir unsur ama fiyatlandırmadan önce gelen mühim bir konu varsa o da tesislerin kalitesidir. Belki de piyasanın çok altında aldığınız konkasör tesisleri, sizi birçok konuda zor durumda bırakabilir. Örnek vermek gerekirse satış sonrası istediğiniz teknik desteği alamayabilirsiniz, makine çalışma sürecinde devamlı aksaklıklar ve sorunlar meydana gelebilir ve bu durumda karşınız da muhatap bulamayabilirsiniz. Daha sayamayacağımız birçok tekniksel aksaklık ve satıcı taraflı sorunlar vardır. Bu yüzden öncelikle konkasör alırken dikkat etmeniz gereken şey tesisin ve bu tesisleri üreten firmaların kalitesidir. Aksi halde ucuz diye aldığınız konkasör tesisleri sizde büyük maddi ve manevi sıkıntılar açabilir.

Güvenilir Adresiniz Güven Taş Makina Olmalı

Yıllardır konkasör sektöründe hizmet veren ve satılık konkasör tesisi arayışında olan bir çok firma için çözüm ortağı olan firmamız sizlere en iyi hizmeti vermeyi kendisine vizyon ve misyon etmektedir. Bu doğrultu da hem size kaliteli konkasör imalatı yapıyoruz hem de bu makinalarımızı sizlere en uygun fiyatlar ile sunuyoruz. Dilerseniz firmamız ile irtibata geçerek, hem konkasör fiyatı teklifi alabilir hem de firmamız hakkında daha geniş bilgiye sahip olabilirsiniz.