Güven taş makina olarak ürettiğimiz yüksek kapasiteli mobil kırıcı sistemleri sayesinde olağan bir malzeme elde etme imkanı ve garantisi sunmaktayız. Mobil kırıcılar, sabitler gibi farklı kapasite ve özellikler de olup siz değerli müşterilerimizin isteklerine göre de kapasite arttırılması yapılmaktadır.

Mobil Kırıcıların Avantajları

Seyyar kırıcı tipleri sabit makinalara göre birçok avantajı ve kolaylığı bulunmaktadır. Bunların başında nakliye ve kolay taşınabilir özelliği gelmektedir. Bu iki unsur sayesinde işletmeler oldukça yüksek maliyetlerden arınmaktadır.  Ayrıca kullanımı da sabit kırıcılara göre oldukça basit ve kolay olduğundan bir çok eleman ile idare edilmeden kontrolü sağlanmaktadır. Bu özelliği de fazla eleman maliyetini düşürmektedir.

Mobil kırıcıların sabitlere göre ne kadar da çok avantajı olsa da tek dezavantajı sabitlere göre daha az ürün malzeme çıkarma özelliğine sahiptirler. Güven taş makina, sizlere yüksek oranlar da kırıcı imalatı yaparak, en iyi şekilde malzeme elde etmenizi sağlamaktadır. Sabit kırıcılar da olduğu gibi mobiller de de kalitemizi ön plana koyarak, düşük maliyet oranlarında sizlere en iyi sisteme sahip kırıcıları üretiyoruz.

Firmamız tarafından üretilen başlıca mobil kırıcı çeşitlerimiz ise;

  • Mobil Tersiyer Kırıcı
  • Mobil Sekonder Kırıcı
  • Mobil Kübikser Kırıcı
  • Mobil Çeneli Kırıcı
  • Mobil Pdk Kırıcı

Mobil olarak ürettiğimiz makinalarımız ve diğer ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz, online sohbet kısmından veya telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.