Kiralık Mobil Konkasör Tesisi

Konkasör, insan gücünün yetersiz kaldığı yerlerde kırma işlemi için kullanılan makinalara verilen isimdir. Çeşitli alanlarda kullanılan bu makinalar; işlenmemiş ham taşın daha küçük parçalar haline getirilip başka sektörlerde kullanılabilir hale getirir. Konkasör makinalarının iki çeşidinden biri olan mobil konkasör küçük işletmeler için en uygun seçenektir. Mobil konkasörler tek bir şase üzerinde kurulu olduğu için kolaylıkla işletme alanı içerisinde taşınabilir, dayanıklı, kullanışlı ve düşük maliyet ile istenilen kapasitede malzeme çıkışı yapabilir. Tek personelle üretim yapabilir ve jeneratör ile çalıştırılabilmesi ile iş sahasında büyük kolaylık sağlar. Hidrolik sisteme sahip olan bu tesisler, kurulumu, montaj işlemi, demontaj işlemi ve nakil konusunda büyük kolaylıklar sağlayacaktır.

Mobil konkasör tesislerini kullanarak istediğiniz şekilde kırma kapasitesini düzenlemek tamamen sizin elinizde. Kısa süreli bir iş için sabit konkasör satın almak gereksiz olabilir. İşte bu konuda çözüm olarak size kiralık konkasör önerebiliriz. Devamlı bu işi yapacaksanız kiralamak en akıllıca çözüm olabilir. Mobil konkasör kiralamak isteyenler mobil konkasör bulma konusunda güçlük çekebilirler çünkü üretici firmalar ağırlıklı olarak sıfır tesis satmaya odaklanmıştır. Çok nadir olmakla birlikte elinde kiralık konkasör bulundururlar. Güven Taş Makina olarak yıllardır bu sektörün içinde olup size her daim çözüm üretmek için buradayız. Mobil konkasör kiralamak istediğinizde bizimle görüşebilir, size en uygun konkasör ile anlaşma sağlayabiliriz.

Peki mobil konkasörlerin klasik kırma eleme tesislerine göre avantajları nelerdir? Sizleri bu konuda bilgilendirmek isteriz.

  1. Yatırım maliyet oranı olarak size en uygun sayıları verir. Önceden de dediğimiz gibi kısa süreli bir iş için sabit konkasör satın almak gereksiz olabilir. Satın almak kısa süreli iş için bütçenize zarar verebilir.
  2. Mobil konkasörler tek tır ile taşınabilirken, klasik konkasörler 5-6 tır ile taşınması nakliyesinin ne kadar  kolay olduğunu gösterir.
  3. Diğer tesislerde makinaların montajı için alt yapı şartı olmalıdır fakat mobil konkasörlerde montaj gerekmemektedir. Ayrıca diğer tesislerde montaj işlemleri 3 ile 7 gün sürerken yeni nesil mobil konkasör tesislerin de bu süre 1 saat olduğundan zamandan oldukça fazla tasarruf edebilirsiniz.