Kapalı devre kırma eleme tesisi ve seyyar konkasör olarak adlandırılan mobil konkasör tesisi serisi ile sizlere yüksek kapasite ve kaliteye sahip kırma eleme tesisi çeşitlerimizi takdim etmekteyiz. MCP serisi olarak adlandırdığımız bu tesislerimiz, işletmelerin bütçesine ve istedikleri malzemelerin çeşitlerine göre farklı kapasiteler de sizlere sunulmaktadır. Birçok yönden avantajı bulunan mobil konkasör tesisi serisi Türkiye de üretilen birçok tesisten farklı olarak dizayn edilerek sizlere sunulmaktadır.

Mobil konkasör tesisleri, besleyiciler başta olmak üzere birçok kırıcıdan meydana gelmektedir. Üretimini gerçekleştirdiğimiz bu tesislerin bakım ve kurulum kolaylığı sayesinde firmalara özellikle maliyet konusunda oldukça yardımcı olduğumuzu düşünüyoruz. Sabit tesislere göre üretim kapasitesi ne kadar az da olsa, kolay taşınabilir özelliği ve düşük maliyetli kurulum-kullanım imkanı ile bir çok işletme tarafından daha çok tercih sebebi olmaktadır.

Satılık Mobil Konkasör Tercihiniz Güven Taş Makina Olmalı

Yıllardır taş kırma eleme tesisleri üretiminde hizmetlerini sürdüren ve mümkün mertebe kalitesini hep bir çıta yukarıya taşıyan firmamız, sabit kırıcılar da olduğu gibi mobil kırma eleme tesisi sistemlerinde de bu vurguyu öne çıkartarak maksimum kalite düzeyinde tesislerin imalatını gerçekleştirmektedir. MCP serisi olarak ürettiğimiz mobil konkasörler firmaların ihtiyaçlarına göre dizayn edilmektedir. Örnek vermek gerekirse düşük bütçeli işletmeler için özellikle MCP-90 ve MCP-100 modelimizi sunuyoruz. Çünkü, bu tesisler kapasitesel olarak düşük olmakla birlikte firmaların istediği ürünü alabilecekleri şekilde dizayn edilmektedir. Eğer daha fazla ürün elde etme gayesi olan firmalar varsa da bunlara genellikle diğer MCP serisini sunuyoruz. Tabi ki işletmelerin bütçesi ne kadar önemli ise istedikleri ürün ve şantiye alanları da bizler için önemlidir. Bu bilgileri siz değerli müşterilerimizden temin ettikten sonra, size uygun olabilecek tesisi öneriyoruz.

En Uygun Mobil Konkasör Fiyatları

Güven taş makina için öncelik her zaman müşterilerimizin memnuniyeti olmaktadır. Biz bu memnuniyeti hem tesislerimizin kalitesinde hem fiyat oranlarında öne çıkarmaya çalışıyoruz. Bu yüzden üretimini yaptığımız mobil konkasör fiyatları oldukça piyasanın altında olup, yüksek kaliteye sahip tesislerdir. Bizlerin fiyat oranlarını minimize etmemiz, üretimde kullanılan tesis parçalarının kalitesiz olduğu anlamına gelmesin. Aksine mümkün mertebe piyasada bilinen ve kalitesinden ödün vermeyen firmalar ile çalışarak, en iyi sistemleri üretiyoruz. Çünkü, biz kaliteyi uygun fiyata sunmayı vizyon ve misyon olarak benimsemiş bir firmayız.

Mobil Konkasör Tesisi Avantajları

Bu tesislerin sabit tesislere göre bir çok avantajı bulunmaktadır. Özellikle taşınabilir olması ile istenilen şantiye alanına kolaylıkla sevkıyatı gerçekleştirmektedir. Bu şekilde sevkıyatın kolay olması nakliye maliyet oranın  da düşük olmasına sebebiyet vermektedir. Ayrıca mobil kırma eleme tesislerinin en büyük avantajları kullanım kolaylığı olması sebebi ile tek bir eleman ile bile kolaylıkla işletmeye alınacak şekilde dizayn edilmiştir. Bu da fazladan eleman maliyetinin düşmesi anlamına gelmektedir. Bu tesislerin tek bir dezavantajı var o da sabit konkasörlere göre daha az üretim yapmaktadır.