Satılık Twin Shaft Mikser

Kısaca Twin Shaft Mikser

Diğer beton karıştırıcı mikserlere göre daha avantajlı bir yapısı olan twin shaft mikser sistemleri, bakım ve işletme gider oranları oldukça düşüktür. Uygun fiyatlar da satılık beton karıştırıcı arıyor iseniz, size önerebileceğimiz bir mikser olan twin shaft için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Twin Shaft Mikser Videosu

Twin Shaft Mikser Resimleri

Twin Shaft Mikser Hakkında Bilgiler

Beton mikserleri tek, çift, pan ve planet mikserler olarak üretilmektedir. 1-2-3 ve 4.5 metreküplük sıkıştırılmış beton kapasiteli olarak üretimi yapılmaktadır. Motor güçleri sırasıyla 2x18.5 kw, 2x45 kw, 2x55 kw ve 2x90 kw şeklindedir. Hidrolik boşaltma kapağı, bakım platformu ve emniyet switch’i hepsinde standarttır. Redüktörleri DKP dissan planettir. Gövde aşınmazları Ni-hard dökümdür.

Orta-yüksek “akışmaz” malzemeler ile “tiksotropik” malzemelere uygun olarak üretimi yapılmıştır. Yüksek hızlı disperser ile güçlü ve düşük hızlı karıştırıcı tek bir makinede bir aradadır. Karıştırma ile dispersiyon aynı anda ideal etkiyle ilerlemektedir. Malzeme karıştırma, çözme ve yığınlama için idealdir. Kolay kulanımı ile dikkat çekmektedir. üretim teknolojisi ihtiyaçları ile malzeme özelliklerine göre tasarımı yapılabilmektedir.

Tahrik ünitesi sayesinde sıyırıcılı ankraj karıştırıcısı döndürülmektedir. Malzemenin homojen karışmasını teminen dönme işlemi devam ederken karıştırıcılar, malzemeleri radyal ve eksenel şekilde döndürmektedir. İç duvara ve dibe yapışan malzeme kalıntıları, karıştırıcı etrafındaki PTFE sıyırıcı sayesinde kalıntısız bir şekilde kazınır. Yüksek hızlı devir sırasında doğrusala yakın hıza sahip “yüksek hızlı dispersiyon diski” malzemeleri en kısa sürede tek tip – homojen bir şekilde dağıtabilmektedir. Emülgatörü yüksek parçalama kuvvetine sahiptir. Bu sayede arıtma homojenliği ve dispersiyon “emülsifikasyon” etkisi sağlama amacıyla bir fazı diğerine ve diğerlerine tek tip – homojen dağıtmaktadır. Hidrolik yağ pompası kontrol edilerek hidrolik çerçevesi kontrol edilebilmektedir. Tahrik mekanizması ve çalışma grubu hidrolik kafes sayesinde kaldırıp indirmektedir.

Beton mikserleri çeşitlerinden twin shaft çift milli mikser yüksek verim ve güvenlik sağlamasıyla ön plana çıkmaktadır. Ayrıca işletme ve bakım masrafları bakımından avantajlıdır. Kısa sürede en yüksek karıştırma işlemini homojen bir şekilde yerine getirir. Düşük su / çimeto oranlarında en kısa sürede ve çimentonun bütününü agregayla temas edecek şekilde karıştırma garantilidir. Bu durum da santral verimliliğini maksimize etmektedir. Yatay eksende senkronize çalışan twin shaft miller karıştırıcı içinde yer alan malzeme bu minvalde kendi ağırlığı sayesinde çimentoyla karışmaktadır. Otomatik yağlama sistemine sahip mikserdir. Çok yüklü beton üretiminde kullanılır.