Güven taş makina olarak, taş kırma eleme, kum eleme yıkama ve beton santralleri olmak üzere farklı ürünler de geniş portföye sahip bir ürün yelpazemiz bulunmaktadır. Firmamız olarak, her müşterinin ihtiyacanı karşılamak adına çıktığımız bu sektör de öncelik olarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve bunun akabinde sizlere en iyi sistemlere sahip konkasör ve santralleri uygun fiyatlar da sunmaktır.

Firmamız, ürettiği her türlü ürünlerin yedek parçalarını da bünyesinde bulundurarak, her hangi bir sorun karşısında sizlere hem düşük maliyetler de destek olmak hem de farklı yerlerde arayış yaparak zamandan tasarruf etmenizi sağlamaktayız. Ayrıca, Güven taş makina özellikle her firmanın bütçesine uysun diye gerek santralleri gerekse sabit ve mobil taş kırma sistemlerini farklı kapasite ve özellikler de üretmektedir. Bu vesile ile düşük bütçeli firmalar dahi istedikleri her türlü ürünü firmamızın bünyesinde bulabilmektedir.

Güven taş makina, bu sektöre yıllarını vermiş bir ekipten oluşmaktadır. Ekibimiz içerisinde yer alan gerek ofis gerekse imalatçı arkadaşlarımız kendi alanlarında oldukça uzman olup, bu uzmanlıklarını üretimini gerçekleştirdiği makinalara yansıtmaktadır. Bu sayede en iyi özelliklere sahip ve dayanıklı makine üretimi yapmaktayız. Bizler üretimini gerçekleştirdiğimiz her makina da ne kadar kapasite ve kaliteyi yükseltsek de fiyat aralıklarımızı olabildiğince en aşağı seviyeler de tutmaya çalıştık. Bunu yaparak siz değerli müşterilerimizi yüksek maliyet oranlarından arındırmaya çalıştık.

Güven Taş Makina Sizi Doğruya Yöneltir

Açıklamamızın ilk başında da belirttiğimiz gibi bizim önceliğimiz müşterilerimizin güven ve memnuniyetini kazanmaktır. İşte bu yüzden yüksek fiyata sahip makinayı sizlere satmaktan ziyade sizin için en doğru olabilecek makinaları sizlere tavsiye ediyoruz. Örnek vermek gerekirse ise, şantiye alanınız için bir tersiyer kırıcı ihtiyacınız mevcut, bunun üzerine sizlerden şantiyeye ait bilgiler ve çıkartacağınız ürün hakkında bilgiler alıyoruz. Bu bilgiler doğrultusunda sizlere en uygun makina için öneriler sunuyoruz. Çünkü, doğru seçim yapmak gerçekten en önemli unsurdur. Yanlış bir seçim sonucunda istenilen malzeme üretilmeye bilir veya daha farklı sorunlar ortaya çıkabilmektedir.

Güven taş makina olarak sizlere en iyi ve en doğru şekilde destek vereceğimizden ve satış öncesi – sonrası her türlü teknik desteği sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Dilerseniz, telefon numaralarımızdan veya mail yolu ile bize ulaşıp ürünlerimiz ve firmamız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.